Запорізька обласна філармонія відзначає ювілей

Сьогодні серце культури Запорізького краю – обласна філармонія, відзначає знакову дату – 80-річчя творчої діяльності. У стінах цього закладу проходять особливі концерти й мистецькі вечори, творцями яких є люди, всією душею віддані мистецтву.

Історія Запорізької філармонії розпочалася 11 січня 1939 року та сповнена яскравими  подіями, аншлаговими концертами, блискучими прем’єрами, самобутніми програмами та невгасимим творчим запалом видатних майстрів сцени, які протягом десятиліть наповнювали золотий фонд національної культури безцінними скарбами духовності.

Із цією дійсно грандіозною датою колектив філармонії і всіх запоріжців привітала очільник цього храму прекрасного і вічного Ірина Конарева, зазначивши:

- Пишаюся тим, що наш колектив – це команда однодумців, професіоналів високого рівня, які з гордістю віддають свій талант улюбленій справі, втілюють в життя сміливі проекти. Разом ми плекаємо кращі традиції, зберігаємо  вірність високим ідеалам академічного мистецтва і, водночас, відкриті для сучасних сміливих експериментів та новаторських рішень.Високо ціную яскравий талант і безперервний творчий пошук, безмежну відданість сцені та активну життєву позицію кожного працівника філармонії. Впевнена, що наша праця і надалі вірно слугуватиме ідеї позитивного іміджу Запорізького краю, зміцнюватиме свій авторитет плідною концертною діяльністю академічного симфонічного оркестру, академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці», ансамблю бандуристів «Божена», Диксиленду артистів академічного симфонічного оркестру та провідних солістів.Бажаю всім міцного здоров’я, родинного затишку, особистого щастя і нових здобутків у благородній справі відродження, збереження та примноження національного мистецького надбання.Нехай і надалі надає нам сил підтримка та любов численних шанувальників! Зі святом, з ювілеєм!, - сказала у вітальному слові генеральний директор, заслужений працівник культури України  Ірина Конарева.

Запорізька обласна рада приєднується до привітань і бажає, щоб вічно звучала музика у стінах філармонії і серцях! Залишайтеся й надалі оберегом мистецтва і прикладом того, як треба творити прекрасне, зцілюючи душі, шановні митці!

 

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
11.01.2019