Запорізька «Фармація» стала «Лідером року - 2017» серед державних та комунальних підприємств України

За результатами загальнодержавного економічного ранжування суб’єктів господарювання, комунальне підприємство «Аптечне об’єднання «Фармація» Запорізької обласної ради отримало звання «Лідер року - 2017» серед державних та комунальних підприємств України. За інформацією генерального директора КП «Фармація» Ірини Добренької, підприємство посіло перше місце у номінаціях  «Результативність та рентабельність» і «Ділова активність».

Рейтинги суб’єктів господарювання щорічно будуються Союзом Національних бізнес-рейтингів України на підставі офіційних даних фінансової звітності.  Такий результат отримано завдяки наполегливій роботі колективу підприємства, спрямованій на досягнення поставлених цілей. Останні декілька років підприємство працює стабільно, регулярно отримуючи прибутки.

- Це дозволяє своєчасно виплачувати заробітну плату, розраховуватись з постачальниками та сплачувати податки, в тому числі, до місцевого бюджету. Крім того, прибуткова діяльність дозволяє витримувати фінансові навантаження, пов’язані з обслуговуванням пільгових категорій населення, участю в урядовій програмі «Доступні ліки» та забезпечувати лікувальні заклади регіону спецгрупою препаратів. Адже всі ці види діяльності потребують відволікання обігових коштів. Всі кошти, які заробляє підприємство, ми максимально інвестуємо в його розвиток, - відзначила Ірина Добренька.

Керівники Запорізької обласної ради привітали колектив комунального підприємства «Фармація» із визнанням їхніх досягнень на загальнодержавному рівні і висловили впевненість у подальшому розвитку підприємства.

- Бажання і, головне, вміння працювати на результат підвищує ефективність комунального підприємства, власником якого є запорізька громада. Завдяки вдалому менеджменту і професійності керівництва і колективу, «Фармація» цілком виправдовує свою функцію, гарантуючи забезпечення комфортного обслуговування населення, розширення  мережі та збільшення товарообігу, - підкреслив перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков.

Нагадаємо, доходи КП «Аптечне об’єднання «Фармація» Запорізької обласної ради за результатами I півріччя 2017 року склали 28,616 млн. грн., збільшившись на 10,573 млн. грн. порівняно із запланованими 18,043 млн.грн.. Порівняно з І півріччям 2016 року доходи КП «Фармація» збільшились на 66%.

 

Дата публікації: 
11.08.2017