Запоріжжя вітає волейболістів із сімнадцяти різних куточків України

Сьогодні у спорткомплексі «Мотор Січ» урочисто стартував Міжнародний турнір з волейболу серед ветеранів на «Кубок Водолія». Цьогорік він проходить на запорізькій землі уже всімнадцяте і зібрав у єдину спортивну родину 57 команд із сімнадцяти міст України.

Учасників із цим статусним спортивним святом приїхав привітати керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко.

- «Кубку Водолія» вже сімнадцять років. Цей турнір пройшов непростий, але впевнений і багатий на перемоги шлях, - зазначав Володимир Подорожко. – Вирісши від обласного до міжнародного, «Кубок Водолія» став справжньою візитною карткою нашого Запорізького краю. На цей турнір приїжджають майстри спорту. І ми, дякуючи вам за вірність спортивним традиціям, яку ви зберігаєте протягом десятків років, бажаємо теплих зустрічей на спортивних майданчиках і в житті, а також приємних вражень від перебування на нашій славній запорізькій землі. Будьте й надалі для всіх нас прикладом запалу й активності, доводячи істину, що тільки у здоровому тілі – здоровий дух…

До учасників змагань звернулися багато почесних гостей. А безпосередній засновник і беззмінний організатор турніру, чотириразовий чемпіон світу з волейболу, Президент Асоціації ветеранів волейболу України Ігор Бірюков нагадав передісторію створення «Кубку Водолія». Так, турнір на «Кубок Водолія» започаткований у 2002 році в місті Гуляйполі. За цей час змагання виросли від обласних до міжнародних. До того ж, за ці роки народився спортивний клуб «Запоріжжя», ветерани якого прославили наше місто, область і країну і стали чемпіонами світу у Фінляндії в 2004 році, чемпіонами всесвітніх ігор в Австралії – в 2009-му і володарями золотих медалей в Турині – у 2013-му.

- Наші цьогорічні змагання проходитимуть з 8 по 10 лютого. «Кубок Водолія» розіграють чоловічі команди у номінаціях 45+, 50+, 55+, 60+, 65+ жіночі команди в номінаціях 35+, 40+, 45+, 50+ і 55+. До того ж, на нашій раді Асоціації було прийняте рішення додати номінації 80+ серед чоловічих команд і 60+ серед жіночих. У складі команд – майстри спорту, призери Чемпіонату світу і Європи, володарі Кубку України, призери й переможці Всесвітніх ігор ветеранів спорту Сіднея, Туріна, Нової Зеландії, - повідомив Ігор Бірюков.

Традиційно, на урочистому відкритті турніру гостей привітали хлібом-сіллю, вручили подарунки присутнім заслуженим ветеранам волейболу і згадали хвилиною мовчання видатних спортсменів, які пішли з життя.

Окрім того, Асоціації ветеранів волейболу виповнюється 25 років. З цієї нагоди ряд запоріжців і гостей міста отримали відзнаки «За значний внесок у розвиток ветеранського волейбольного руху».

Змагання стартували. А справжнім творчим подарунком спортсменам стали яскраві виступи театру сучасної хореографії «Фенікс».

Дата публікації: 
09.02.2018