Запоріжці вшанували пам’ять про загиблих захисників

На Алеї захисників відбувся урочистий мітинг, присвячений прийдешньому святу – Дню захисника, який відзначається в Україні 14 жовтня.

Вшанувати загиблих,підтримати близьких та виказати слова пошани захисникам України прийшли керівництво області та міста, депутати, представники громадських організацій, сім’ї загиблих, волонтери. Участь в урочистому заході взяв голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак.

Від імені всього депутатського корпусу він висловив пошану сім’ям загиблих героїв, які положили життя за Незалежність України та звернувся до військовослужбовців, сьогоднішніх захисників.

-День захисника відносно нове свято, хоча насправді, воно уособлює давні традиції українського народу, - зауважив Григорій Самардак.- Ми пишаємося здобутками своїх пращурів і переймаємо їх заповіти, їх мужність і любов до Батьківщини. Українці вміють захищати свою рідну землю, ми єдині і сильні в своєму прагненні бути господарями на власній землі. Сьогодні ми прийшли сюди й для того, щоб схилити голову та вшанувати пам’ять наших захисників, які власне життя положили задля миру на рідній землі, нашого майбутнього. Від всієї громади нашої Запорізької області низький уклін родинам загиблих…і Слава Україні, - підбив риску голова Запорізької облради.

Учасники мітингу відзначали, що День захисника – свято мужності й самовідданості з якою сьогодні українські військові захищають інтереси держави та українського народу, про невипадкову символічність свята, яке співпадає із Днем Покрова Пресвятої Богородиці та з Днем козацтва. 14 жовтня Запоріжжя  також відзначає 75-ту річницю визволення у Другій світовій війні.  

В пам’ять про героїв, які положили життя, захищаючи Батьківщину, присутні схилили голови у хвилині мовчання. На їх честь  пролунав військовий салют. Завершився мітинг покладанням квітів до пам’ятного знаку.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
10.10.2018