Запоріжці віддали шану українським добровольцям

14 березня в Україні відзначають День українського  добровольця. Цей день – данина тим захисникам України, хто першими виступив на захист незалежності та суверенітету нашої держави, вступаючи до Збройних сил України  до оголошення офіційної мобілізації. Подвиг українських патріотів запоріжці вшанували урочистим мітингом, в якому взяв участь голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак, представники виконавчої влади та місцевого самоврядування,  військові, ветерани АТО, представники громадських організацій, волонтери.

Дощова погода внесла свої корективи в проведення заходу та учасники мітингу згадали добровольців, які боронили рідну українську землю й забезпечили  стабільність на Запорізькій землі. Представники релігійних конфесій провели молебень. Пам’ять загиблих захисників присутні вшанували хвилиною мовчання.

По завершенні заходу учасники поклали квіти до пам’ятного знаку Героям Революції Гідності.  

День українського добровольця встановлено відповідно до постанови Верховної ради України від 17 січня 2017 року з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, підвищенню суспільної уваги і турботи про учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості.

 

Дата публікації: 
14.03.2018