Запоріжці озвучили ряд проблемних питань під час прямої лінії з депутатом обласної ради Валерієм Горбанем

В обласному контактному центрі пройшла "пряма лінія", під час якої жителі області в телефонному режимі мали змогу поставити питання депутату обласної ради, члену комісії з питань земельних відносин, охорони надр, екології та раціонального природокористування Валерію Горбаню. 

Дзвінки надходили з різних куточків Запорізької області. Зокрема, міста Запоріжжя, Більмацького, Оріхівского, Михайлівського районів.

Здебільшого, питання учасників гарячої лінії стосувалися земельних відносин, перебоїв у водопостачанні в невеликих населених пунктах, а також технічного обслуговування ліфтів та прибудинкових територій. Окремим пунктом звернень до депутата стало прохання про надання матеріальної допомоги. Перш за все, це стосується уродженців Донецької області, які через проведення антитерористичної операції на Сході країни змушені були покинути власні домівки.

Впродовж години Валерій Горбань надав стислі, кваліфіковані відповіді на проблемні питання запоріжців та пообіцяв в межах своєї компетенції допомогти у їх вирішенні.   

 

Дата публікації: 
19.06.2017