Захисники прав громадян отримали від облради подяки і нагороди

Професійні юристи Запорізької області відзначають сьогодні День юриста. Запорізьких фахівців офіційно вітали в приміщенні обласної ради. За словами начальника Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області Сергія Васильцова, цього року в області відкрито два сучасних центри з надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану. Завдяки системі «Open Space» в найкоротші терміни отримати цілий перелік реєстраційних сервісів тепер можуть жителі Мелітополя і Бердянська.

- Плани на майбутнє у нас наполеонівські, але з такою командою все можливе, - зазначив Сергій Васильцов.

Слідчих, працівників правоохоронних органів, суддів і їхніх помічників, представників органів юстиції і прокуратури, органів місцевого самоврядування і органів державної служби від імені голови Запорізької обласної ради Григорія Самардака і всього депутатського корпусу привітав керуючий справами виконавчого апарату Запорізької облради Володимир Подорожко.

- Професія юриста сьогодні є однією з найпрестижніших. Але це, безумовно, й величезна відповідальність. Адже кожний юрист щодня впливає на долі людей. Ви повинні усвідомлювати, наскільки стрімко відбуваються зміни. Щоб бути затребуваними, ви повинні орієнтуватись у цих змінах, бути професіоналами, постійно аналізувати законодавство, судову практику і вміти обґрунтовувати свої думки і свої позиції, - зазначив Володимир Подорожко. Він від душі побажав запорізьким юристам знаходити баланс між роботою і особистим або сімейним життям.

- Знаходьте час для своїх дітей, для своїх коханих, для своїх батьків. Будьте щасливими і здоровими. Нехай робота приносить вам не тільки моральне, а й матеріальне задоволення, - з такими побажаннями Володимир Подорожко вручив колегам нагороди Запорізької обласної ради.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

 

 

Дата публікації: 
08.10.2019