За сприяння комунального закладу «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» десятки маленьких запоріжців навчились плавати

На узбережжі Азовського моря Приморського району Запорізької області у дитячому-оздоровчому таборі «Ювілейний» проходить фізкультурно-оздоровчий захід «Школа плавання» під гаслом «Я вмію плавати!».

Організаторами змагань виступили: комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради за підтримки управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

Захід  проводився з метою навчання дітей плаванню, залучення дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом, організації активного відпочинку, виховання дітей та молоді у напрямку гармонізації розвитку фізичних і морально-вольових якостей засобами фізичної культури і спорту, пропаганда здорового способу життя серед широких верств населення.

Діти цього закладу щодня завдяки інструкторам з плавання ознайомлюються з правилами поведінки на воді, правилами техніки безпеки та вчаться плавати. За період роботи понад 80 дітей цього закладу вперше навчились плавати, що доставило дітям  масу задоволення. Цей крок їхнього життя обласний центр ФЗН «Спорт для всіх» відзначив грамотою, значком «Я вмію плавати!» та нарукавниками, а табір у подарунок отримав дошки для плавання та посібники з навчання плаванню.

Одну з груп дітей навчали плаванню директор КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» ЗОР Олег Рибченко та заступник директора центру Світлана Макаренко..  

Комунальний заклад «ОЦФЗН «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради висловлює велику подяку керівництву ДОТ «Ювілейний» за співпрацю у проведенні спортивного заходу «Школа плавання».

Дата публікації: 
03.08.2017