З нагоди 70-річчя обласної клінічної лікарні відбувся українсько-польський симпозіум (ВІДЕО)

На базі КУ «Запорізька обласна клінічна лікарня» Запорізької обласної ради проходить симпозіум на тему «Актуальні питання діагностики та лікування венозних патологій органів черевної порожнини і заочеревинного простору». Це вже другий симпозіум, який пройде на базі обласної клінічної лікарні в рамках міжнародного співробітництва і перший з низки заходів, запланованих до 70-річчя установи.

Своїми напрацюваннями й досягненнями з українськими колегами поділяться представники Варшавського медичного університету - Роберт Прочко та Станіслав Мазур. Симпозіум об’єднає спеціалістів різного профілю, адже венозні патології зустрічаються не тільки в практиці кардіологів. Свої доповіді представлять провідні гінекологи столичного Інституту педіатрії, акушерства і гінекології Лариса Давидова та Артем Огородник, завідувач кафедри гінекології ЗМАПО Наталія Луценко, керівник кафедри госпітальної хірургії ЗДМУ Андрій Никоненко, завідувач кафедри трансплантології і ендокринної хірургії ЗМАПО Дмитро Буга.

Як поділився головний лікар КУ «ЗОКЛ» Ігор Шишка, подібні заходи дозволяють підвищити професійний рівень лікарів, адже фахівці діляться практичними напрацюваннями, знайомляться з новими технологіями. Він також додав, що розвиток міжнародного співробітництва дозволяє запорізьким лікарям проходити стажування в Польщі.

-Все це необхідна умова для розвитку закладу, що призводить до покращення якості надання послуг нашим пацієнтам, - зауважив Ігор Шишка.- Крім того, Запорізькою обласною радою і державною адміністрацією цього року виділені достатньо великі кошти для матеріально-технічного оснащення лікарні, учасники симпозіуму зможуть все це побачити. Це, безумовно, потужний поштовх для нашого розвитку.   

Відкриваючи симпозіум та вітаючи зарубіжних гостей і українських фахівців, перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков відзначив важливість події для подальшого розвитку обласної клінічної лікарні.

-Запорізька обласна клінічна лікарня – провідний заклад обласної ради, який цього року відзначатиме 70-річчя від дня заснування. Цей симпозіум – один з низки заходів та наукових конференцій, які пройдуть в рамках ювілею, - зауважив Єгор Семенков. -  Позитивним є розширення міжнародного співробітництва клініки, те що операції, які проводять фахівці в рамках симпозіуму, відбуваються на обладнанні Запорізької клінічної лікарні. Хочу побажати їм подальшого розвитку і плідної роботи в рамках цього науково-практичного заходу.

В рамках відзначення 70-річчя з Дня заснування клініки заплановані ще 5 науково-практичних конференцій.

Дата публікації: 
14.09.2018