Юристи Запорізької області приймали привітання з нагоди професійного свята

Сьогодні в обласній раді відбулися урочистості з нагоди Дня юриста та 10-ї річниці створення Запорізького окружного адміністративного суду. Зі святом правозахисників привітав голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак. Він побажав усім юристам Запорізької області професійних досягнень, гідної оцінки своєї роботи і подякував їм за неухильне служіння суспільству та Закону України.

Григорій Самардак відзначив, що Україна, молода держава, в якій відбувається нелегкий процес реформ – «капітальний ремонт держави». Тим важливіше прискореними темпами розвивати власну правозахисну систему, справедливу та неупереджену, відкриту і доступну для всіх громадян. Адже  саме на юристів покладається висока відповідальність за формування правового фундаменту розбудови сильної, успішної та незалежної держави. Голова обласної ради підкреслив, що підтримка правників сьогодні необхідна також і в процесах розвитку місцевого самоврядування.

- Ви обрали за професію служіння закону.  Суспільство чекає на утвердження ідеалів соціальної справедливості, на відповідність правової системи цивілізованим нормам судочинства, на доступність правової допомоги. Успіх державних реформ у великій мірі залежить саме  від вашої принциповості та справедливості. Дякую вам за повагу до закону України, за прагнення змінити країну на краще, – наголосив  голова Запорізької обласної ради. 

Він також побажав усім причетним до Дня юриста творчої наснаги, підтримки з боку рідних, миру та злагоди.

- Є такий відомий вислів - суворий закон, але це закон. Бажаю, аби дотримуватися цього принципу вам допомагали власна мудрість, неупередженість і гостре відчуття справедливості. А щирою подякою за вашу роботу буде повага з боку суспільства, - підбив риску Григорій Самардак.

Під час урочистих привітань на адресу юристів, адвокатів, представників судової системи Запорізької області лунали теплі слова, зокрема, наголошувалось на високих досягненнях запорізьких науковців, які сформували потужну юридичну школу в регіоні.

На завершення, за багаторічну  сумлінну працю, з нагоди Дня юриста та 10-ї річниці створення Запорізького адміністративного суду, голова обласної ради вручив  нагороди та почесні відзнаки Запорізької облради кращим працівникам галузі.

 

Дата публікації: 
06.10.2017