Єгор Семенков вважає труд гірняків, соціальне партнерство бізнесу та влади запорукою розвитку Дніпрорудного

День металургів та гірняків в м.Дніпрорудне відзначили на оновленому міському стадіоні «Гірняк». Відзначив позитивний досвід співпраці бізнесу та влади й привітав дніпрорудненців з Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості перший заступник голови Запорізької облради Єгор Семенков.

Один із керівників обласної ради зауважив, що в місті добре налагоджена співпраця між соціально-відповідальним бізнесом та людьми, які полюбляють працювати на благо свого міста.

- Для дніпрорудненців оновлюють та будують спортивні об’єкти в місті. Дніпрорудне стає кращим завдяки роботі Запорізького залізорудного комбінату, міської, районної та обласної влади. Й це - підтвердження того, що інвестори, суспільство та влада повинні бути разом, - наголосив Єгор Семенков. 

Перший заступник голови облради зауважив, що важливість роботи ЗЗРК й в тому, що результати роботи працівників комбінату, безпосередньо руда та метал, який роблять  з неї, експортуються за кордон. Це дозволяє Україні отримувати валютні надходження й втримувати курс національної валюти.

- Професіонали гірничої справи щоденно виконують важку роботу. Вручати нагороди гірнякам – велика шана, адже ви будуєте економіку України й гідні особливої поваги, - наголосив Єгор Семенков та від голови облради Григорія Самардака та депутатського корпусу облради привітав дніпрорудненців з Днем Металурга та гірняка і Днем міста. Єгор Семенков побажав містянам добробуту, взаєморозуміння, щастя та стабільності.

Дата публікації: 
15.07.2017