Єгор Семенков привітав магістрів публічного управління і адміністрування з успішним завершенням навчання

Запорізький Національний університет зробив перший випуск магістрів за спеціальністю «Публічне управління і адміністрування» (до цього спеціальність мала назву «Державне управління»). Випускників магістратури, які впродовж 30 місяців опановували науку бути управлінцями, привітав перший заступник голови Запорізької обласної ради, кандидат юридичних наук Єгор Семенков.

- Головне завдання держслужбовців і осіб місцевого самоврядування - служити людям не тільки за службовим обов’язком, а й за покликом душі. Тобто, якщо ми хочемо по-справжньому служити країні, ми повинні робити більше, ніж записано в посадовій інструкції. Першочергові завдання, які сьогодні стоять перед кожним з нас, - це будівництво мостів, доріг, розбудова Хортиці. Тож, ми повинні щодня працювати на результат, - сказав Єгор Семенков і побажав магістрам публічного управління і адміністрування, щоб отримані знання допомагали їм особисто і допомагали країні.

В своєму вітальному слові в.о. декана факультету соціології та управління Тетяна Бірюкова відзначила успіхи магістрів і відзначила, що дипломи магістрів засвідчать новий освітній рівень і забезпечать соціальний і кар’єрний ліфт тим, хто пройшов навчання за новою магістерською програмою.   

Новоспечені магістри щиро подякували викладачам, які протягом 30 місяців супроводжували їх, забезпечуючи високопрофесійну підготовку. 

Після отримання дипломів європейського зразку магістри факультету соціології та управління заспівали гімн факультету, а після фотосесії не стали порушувати традиції і підкинули до неба шапочки-конфедератки. 

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
17.04.2019