Єгор Семенков представив колективу облводоканалу новопризначеного керівника і окреслив основні вимоги до роботи підприємства

Сьогодні перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков офіційно представив трудовому колективу комунального підприємства «Облводоканал» Запорізької обласної ради новопризначеного керівника. Нагадаємо, під час пленарного засідання 17-ї сесії облради, яке відбулось 30 листопада, прийнято рішення про призначення генеральним директором КП «Облводоканал» Сергія Басанського. З 7 грудня з ним підписано 5-річний контракт.

- Головні вимоги до керівника одного із стратегічних підприємств області – компетентність, професіоналізм і досвід, - сказав Єгор Семенков під час зустрічі із співробітниками облводоканалу в головному офісі підприємства і окреслив основні завдання від власника – Запорізької обласної ради. По-перше – це облік води на всіх ділянках.

- Таке поняття, як крадіжки води повинні залишитись в минулому. Для цього необхідні модернізація системи, установка лічильників та іншого спеціального обладнання, - сказав Єгор Семенков. Серед пріоритетних завдань він також виділив необхідність проведення претензійно-позовної роботи, в тому числі і з контролюючими органами.

- Якщо у підприємства є можливість відстоювати свою правоту у суді, чому це не робити? Роботу в цьому напрямку необхідно активізувати. Робота юридичної служби повинна бути направлена на відстоювання інтересів підприємства з боржниками, з кредиторами і з контролюючими органами, - зазначив перший заступник голови Запорізької обласної ради. В зв’язку з цим він відзначив роль кадрів і висловив переконання, що новопризначений генеральний директор згуртує навколо себе команду досвідчених професіоналів і молодих, креативних фахівців, які впораються із поставленими завданнями.

Зі свого боку, перший заступник голови Запорізької облради Єгор Семенков запевнив у фінансовій підтримці облводоканалу з боку обласної ради, але у розумних межах.

- Кожна копійка, виділена з обласного бюджету, повинна бути підзвітною. В 2016 році Запорізька обласна рада виділила 30 млн. грн., які пішли на погашення боргів по заробітній платі і заборгованості перед «Запоріжжяобленерго». В 2017 році сума підтримки склала близько 40 млн. грн.. Тому депутатський корпус вимагає ефективності освоєння коштів і своєчасного проведення запланованих заходів. Мета одна – стабільна поставка якісної води майже 200 тисячам абонентів Запорізької області, - сказав Єгор Семенков.

 

Дата публікації: 
07.12.2017