Вихованці відділення стрибків у воду комунального закладу «ШВСМ» Запорізької облради завоювали медалі континентальної першості

Вихованці відділення стрибків у воду комунального закладу «Запорізька обласна школа вищої спортивної майстерності» Запорізької обласної ради завоювали медалі континентальної першості, що вперше проходила в столиці України – Києві.

12 червня столичний Центр спорту «Ліко» відкрив свій басейн для найсильніших стрибунів у воду з 23 країн Європи. З офіційний стартом змаганням учасників та гостей чемпіонату вітали Віце-прем`єр-міністр України В'ячеслав Кириленко, президент Федерації стрибків у воду Ігор Лисов, президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка та віце-президент Європейської федерації плавання Андрій Власков.

В перший день чемпіонату запорізька спортсменка Вікторія Кесарь в парі з Олександром Горшковозовим (Луганська обл.) виборола срібло в командних змаганнях, де за правилами, пара мала виконати по 3 стрибка з різних знарядь. А наступного дня, разом із Станіславом Оліферчиком (Донецька обл.), Вікторія здобуває ще одну срібну нагороду для української збірної у синхронних стрибках мікст з триметрового трампліну.

Протягом тижня спортсмени української національної збірної багато разів підіймалися на п’єдестал. Так, у четвертий змагальний день гімн пролунав і на честь Максима Долгова та Олександра Горшковозова (Луганська обл.). Не було рівних українській синхронній парі з десятиметрової вишки. Хлопці досконало виконали свої стрибки та залишили далеко позаду своїх супротивників.

Зі слів особистого тренера Ірини Дмитрівни Журавльової, не обійшлося і без труднощів. На попередньому Чемпіонаті України, Максим Долгов травмував плече, тож довелося переробляти та переписувати індивідуальні плани з підготовки спортсменів. Через травмування Максим фактично не виходив на тренування до басейну, а проводив підготовку до Чемпіонату лише в залі. Не зважаючи на це Ірина Дмитрівна Журавльова задоволена виступами своїх підопічних.

Окрім того, наші співвітчизники додали до своїх здобутків і головний трофей змагань. У підсумку, з рахунком 244 бали українські стрибуни вперше в історії здобули перемогу в командній першості.

Дата публікації: 
19.06.2017