Володимир Подорожко: «Ми виховуємо молоде покоління запоріжців на прикладах досягнень наших легенд спорту»

Запоріжжя має честь приймати другий Всеукраїнський «майстерський» турнір з боксу серед чоловіків, другий Меморіал пам’яті Заслуженого тренера України, Заслуженого працівника фізичної культури і спорту України, Почесного громадянина Запоріжжя Юрія Беладзе.

Як повідомив син легендарного тренера й головний організатор турніру – Почесний Президент Запорізької Федерації боксу, віцепрезидент обласного осередку Федерації боксу України Ошан Беладзе, цьогорік за призи турніру змагаються шістдесят учасників 1979-2000 років народження. Це представники різних куточків України – як із Запоріжжя, так і з Донецької, Житомирської, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Одеської, Полтавської й Хмельницької областей.

На урочистому відкритті змагань до спортсменів зі словами вітань і побажань перемог на ринзі й у житті звернувся керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко, який сказав:

- Це вже вдруге поспіль Запоріжжя приймає Всеукраїнський «майстерський» турнір з боксу пам’яті Юрія Беладзе. І приємно відзначати той факт, що з кожним роком рівень турніру підвищується, про що свідчить зростаюча конкуренція між боксерами. Запоріжці пам’ятають спортивні досягнення наших славних земляків. На їх прикладах ми виховуємо підростаючі покоління спортсменів, оберігаючи й примножуючи спортивні традиції.

Володимир Подорожко подякував усім організаторам турніру й особливо – родині Беладзе за яскраве свято боксу в нашому місті.

Зі спортивним святом привітали учасників змагань і депутати обласної ради Віктор Бусько і Юрій Ружин.

Додамо, що змагання триватимуть до 19 травня включно. Головним їх суддею виступає суддя міжнародної категорії АІВА Дмитро Лазарєв.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
16.05.2019