«Влада на зв’язку з громадськістю»: один з депутатів облради провів чергову телефонну лінію із жителями Запорізької області

На високому організаційному рівні та з модернізованою технікою для ведення телефонної розмови на базі Запорізького обласного контактного центру, в рамках проекту «Влада на зв’язку з громадськістю» регулярно проводяться прямі телефонні лінії з жителями Запорізької області.

Черговим учасником проведення заходу став депутат Запорізької обласної ради, заступник голови  постійної  комісії з питань земельних відносин, охорони надр, екології та раціонального природокористування Ян Корольов.

Мешканці міста Запоріжжя, Якимівського, Бердянського, Більмацького, Кам’янсько-Дніпровського районів звертались до депутата з різноманітними питаннями.

Так, мешканців сільської місцевості турбують земельні питання, а саме щодо збільшення сплати податку за землю, а також про нецільове призначення та використання земельних ділянок.

Заявник з с. Водяного Кам`янсько-Дніпровського району прохав допомогти вирішити питання щодо відновлення електропостачання після буревію.

І як завжди,  до депутатів звертаються не захищенні верстви населення, яким конче необхідна матеріальна допомога на лікування або вирішення матеріально-побутових проблем.

 Під час проведення прямої телефонної лінії Ян Корольов уважно вислухав кожного заявника, надав певні рекомендації. За окремими зверненнями буде вжито відповідних заходів реагування.

 

До відома громадян:

Поставити запитання та повідомити про проблеми усі охочі мають можливість за номером телефону: 0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з  08:00 до 17:00. 

Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проекту «Влада на зв’язку з громадськістю»  можна переглянути  на  сайтах  обласного контактного центру  http://okc.zoda.gov.ua/, облдержадміністрації  http://www.zoda.gov.ua/, обласної ради   http://zor.gov.ua/

 

Дата публікації: 
03.07.2018