Веселівська громада вдруге приймала турнір з футболу

Другий рік поспіль у с. Веселе  Веселівського  району Запорізької області на центральному стадіоні відбувся відкритий районний турнір Веселівської об’єднаної територіальної громади з футболу 11х11 серед юнаків 2001 р. н.,  присвячений Дню Перемоги під гаслом «Спортивна весна – молодь за цікаве, спортивне життя».

Організаторами змагань виступили комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради (директор - Олег Рибченко) та Веселівський сільський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» (директор - Юрій Козюра)  за підтримки управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації (начальник - Наталія Власова), Веселівської селищної ради (голова - Петро Кіяшко), Веслівської районної федерації футболу (голова - Михайло Козюра), ПКЗ «ДЮСШ» (директор - Юрій Козюра).

В турнірі взяли участь 6 команд: Широківська ЗОШ, збірна Чкалівської та Калинівської ЗОШ, збірна команда «Руслан» Менчикурівської ЗОШ та Веселівської ЗОШ №2, Веселівська ЗОШ №1, Веселівська районна різнопрофільна гімназія та збірна шкіл Новоуспенівської ОТГ.

Під час урочистого відкриття турніру голова Веселівської селищної ради Петро Кіяшко промові нагадав про великий подвиг українського народу у Другій світовій війні та побажав учасникам змагань красивих перемог, цікавих ігор та спортивного везіння. Головний фахівець  КЗ «ОЦФЗН «Спорт для всіх» ЗОР Володимир Біляєв  привітав учасників змагань та глядачів з початком турніру, щиро побажав усім миру і злагоди, міцного здоров’я, а футболістам - яскравих перемог та гарних емоцій.

На першому етапі команди змагались у підгрупах в одне коло і грали кожен з кожним. А на другому етапі команди зіграли стикові матчі. У поєдинку за третє місце грали Широківська ЗОШ і Веселівська районна гімназія. З рахунком 4:0 перемогу святкували футболісти Широківської ЗОШ. З великим інтересом усі чекали фінальний матч, в якому зійшлися переможці своїх підгруп, збірні команди «Руслан» Менчикурівської ЗОШ та Веселівської ЗОШ №2 і Чкалівська та Калинівська ЗОШ. Гра  була дуже напруженою і видовищною, але переможця не виявила, нічия 2:2. Довелося виявляти переможця у серії післяматчевих пенальті. З рахунком 4:2 перемогу святкували футболісти Чкалівської та Калинівської ЗОШ. На другому місці - збірна команда «Руслан».

Кращим воротарем турніру визнано Данила Колосова з команди «Руслан», кращим бомбардиром - також гравця команди «Руслан» Ігоря Пастушенка, на якого рахунку - 5 забитих м’ячів. А диплом  кращого  гравця турніру отримав Владислав Білий з команди Чкалівської та Калинівської ЗОШ.

Переможці та призери отримали в нагороду кубки, грамоти та медалі від комунального закладу «ОЦФЗН «Спорт для всіх» ЗОР, а кращі гравці отримали дипломи.

Дата публікації: 
17.05.2018