В Запорізькому облвійськоматі відзначили День захисника України за участі представників облради і учасників АТО

На уроці мужності з нагоди Дня захисника України з особовим складом Запорізького облвійськомату керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко особливо наголосив на тому, що сьогодні наша нація єдина, як ніколи.

- Символічно, що державне свято День захисника України збігається із вагомим для українців Днем українського козацтва. Наші пращури-козаки вибудовували державність, вони любили незалежність, були вільними й ніколи та нікому не дозволяли себе кривдити. Сьогодні Україна перебуває в надскладних умовах. Дуже радий, що у 2014 році завдяки вам, військовослужбовцям, добровольцям, волонтерам вдалося стримати військові дії. Завдячуючи вам, ми можемо жити й працювати під мирним запорізьким небом, маємо можливість виховувати наших дітей, навчатись, насолоджуватись життям, - відмітив Володимир Подорожко.

Керуючий справами додав, що, коли дивишся в очі рідних загиблих, розумієш, що нічим не повернеш їм їх близьких та коханих людей, але наголосив, що кожен має щоденно пам’ятати про них та передавати пам'ять про них дітям, аби вони усвідомлювали справжню ціну життя в мирній Україні та мирній Запорізькій області.

- Сьогодні наша нація єдина, на належному рівні організовується патріотичне виховання, спрямоване на молодь, яка ідентифікує себе українцями. Від Запорізької обласної ради хочу запевнити, що ми й надалі підтримуватиме Збройні Сили України, підрозділи Нацгвардії, учасників АТО, сім’ї загиблих, й ми будемо разом роботи все те, щоб вирішувати нагальні питання, - відзначив Володимир Подорожко та від голови облради Григорія Самардака та депутатського корпусу облради привітав з прийдешніми святами, побажав міцного козацького здоров’я та незламності духу, миру нашій країні та благополуччя у кожну родину.

Серед гостей до слова запросили, зокрема, учасника АТО, колишнього бійця 79 окремої бригади, керівника обласного центру допомоги учасникам АТО Олексія Сквордякова.

- За три роки війни кожен свідомий українець навчився багато чого. Наші діти почали більше малювати жовто-блакитний прапор, військових, військову техніку. Наші психологи вкрай стали потрібні. За три роки наші Збройні сили піднялися на новий більш високий професійний рівень, якого нам не вистачало на початку. Ставлення громади до військових покращилось – тепер військовими пишаються. Військовими стають не тільки чоловіки – ми бачимо багато тендітних жінок, які вдягли на себе форму й з честю боронять державу, ми бачимо дівчат-волонтерів. Хочеться поздоровити з Днем Захисника України кожного українця, адже кожен, хто підтримував армію, військових – це захисник, діти, які надсилають свої малюнки військовим – також захисники, - зауважив Олексій Сквордяков та побажав усім міцного здоров’я, терпіння. - Ми разом здолаємо всі незгоди! Все буде Україна!

Дата публікації: 
13.10.2017