В Запорізькій області розпочалися святкові заходи з нагоди Дня Захисника України

Сьогодні урочистості відбулися в Запорізькій обласній філармонії. Від імені депутатського корпусу присутніх на святковому заході та всіх жителів області з державним святом привітав голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак.

За його словами, це символічно, що День Захисника України ми святкуємо в День Покрови Пресвятої Богородиці та день Українського Козацтва.

Він також окремо згадав про тих героїв, які положили життя, захищаючи Україну. Пам’ять загиблих присутні вшанували хвилиною мовчання.

За особисту мужність та героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності держави, стійкість та рішучість при виконанні військового обов’язку в умовах, пов’язаних з ризиком для життя, та з нагоди Дня захисника України розпорядженням голови Запорізької обласної ради Орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм ІІІ ступеня» були нагороджені:

Володимир Роговий – підполковник, військовий комісар Бердянського об’єднаного міського військового комісаріату та Віктор Цьопкало – прапорщик, командир окремого взводу матеріально-технічного забезпечення першого гаубичного дивізіону окремої артилерійської бригади оперативного командування «Південь» (військова частина А1978). Запорізькі військовослужбовці також були відзначені почесними грамотами.

Дата публікації: 
10.10.2017