В обласній раді відзначили учасників бойових дій на території інших держав

Напередодні Дня вшанування пам’яті учасників бойових дій на території інших держав, який в України відзначають 15 лютого, відбулася урочиста церемонія нагородження військових, громадських активістів, працівників місцевого самоврядування, які долучилися до допомоги воїнам-інтернаціоналістам.   В заході взяв участь керуючий справами  виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко.

Він подякував воїнам-інтернаціоналістам за приклад відданості Батьківщині та внесок у патріотичне виховання молоді.

        -  Ви, як ніхто інший знаєте, що таке війна, постріли, кров, поранення і втрата бойових товаришів, - звернувся до запрошених Володимир Подорожко. -  У 2014 році, коли почалася  збройна агресія проти України, саме ваш рух, учасників війни в Афганістані, одними із перших взяли до рук зброю і пішли на східний кордон нашої держави, аби не дати ворогу знищити Україну. За собою ви повели молодих хлопців, ставши для них прикладом відданості Батьківщині, передаючи їм свій досвід.

Володимир Подорожко також підкреслив, що обласна рада всіляко підтримує програми, направленні на соціальний захист учасників бойових дій.

        -  Є безліч питань, які ми спільно з вами повинні вирішувати, в тому числі, соціальні проблеми. Депутатський корпус і обласна рада в цілому, в силу можливостей, їх вирішують. З обласного бюджету виділяються кошти, і в цьому році передбачені також кошти на компенсацію знижки на оплату комунальних послуг, є програма надання адресної матеріальної допомоги «Назустріч людям», тому ви можете бути впевнені у подальшій підтримці з боку депутатського корпусу, - запевнив керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради.

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих, згадали побратимів, говорили про  необхідність зберігати традиції братерства.

На завершення, відбулася урочиста церемонія нагородження почесними відзнаками за вагомий особистий внесок в укріплення ветеранського руху, втілення в життя державної політики соціального захисту ветеранів локальних війн, вирішення соціальних питань ветеранів війни та інвалідів – учасників бойових дій, членів сімей загиблих та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Дата публікації: 
14.02.2018