В обласній раді створили робочу групу з вивчення можливостей енергетичного моніторингу

Робоча група з вивчення питання впровадження Єдиної Державної Системи Моніторингу виробництва, постачання, транспортування, споживання та оплати за паливно-енергетичні ресурси та комунальні послуги для складання енергобалансів в Запорізькій області провела перше засідання.

Робоча група створена на виконання розпорядження голови Запорізької обласної ради від 31.08.2018 року №121-р. Так, до Запорізької обласної ради надійшов лист від Всеукраїнського громадського об’єднання «Інноваційний фонд народна ініціатива», в якому зауважено, що з метою зниження енергомісткості та рентабельності виробництва, вкрай необхідно впровадження державного регулювання та інструменту, який сформує ринкові умови та правила суб’єктам господарської діяльності й населенню України. Для цього першочерговим є впровадження Єдиної Державної Системи Моніторингу виробництва, постачання, транспортування, споживання та оплати за паливно-енергетичні ресурси та комунальні послуги для складання енергобалансів. Запропоновано депутатському корпусу обласної ради, фахівцям у цій сфері та представникам громадського об’єднання напрацювати рекомендації щодо практичної реалізації проекту.

До складу робочої групи увійшли депутати Запорізької обласної ради Світлана Абдурахманова, Олексій Бєліков, Олег Закарлюка, Сергій Знаменський, Микола Ільїн, Ян Корольов, Олександр Машинський, Сергій Ткаченко, Володимир Редька, Ярослав Гришин, начальник управління енергетики та енергозбереження Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Світлана Мулл, заступник директора – начальник управління експлуатації житлового фонду та системи життєзабезпечення Департаменту житлово-комунального господарства та будівництва облдержадміністрації Сергій Мельник, представник розробників проекту «Єдина Державна Система Моніторингу виробництва, постачання, транспортування, споживання та оплати за паливно-енергетичні ресурси та комунальні послуги Олександр Козиряцький, начальник управління з питань соціально-економічного розвитку та бюджету виконавчого апарату обласної ради Оксана Клиба, начальника відділу фінансового моніторингу та бюджету управління з питань соціально-економічного розвитку та бюджету виконавчого апарату обласної ради Анна Ушакова.

На порядку денному були питання обрання голови, заступника та секретаря Робочої групи та визначення організаційних питань: мета діяльності, алгоритм дій та графік роботи.

Серед членів робочої групи було обрано головою – Олега Закарлюку, заступником голови – Олександра Козиряцького, секретарем – Анну Ушакову. Друге засідання запропоновано провести наступного тижня, під час якого члени робочої групи ознайомляться з презентацією, напрацюваннями щодо проекту, а також можливостями  практичного застосування в Запорізькій області запропонованої системи моніторингу.

 

Дата публікації: 
11.09.2018