В День місцевого самоврядування в Запорізькій обласній раді підводять підсумки роботи і будують плани на розвиток територій

Сьогодні відзначається День місцевого самоврядування. З нагоди свята працівники виконавчого апарату Запорізької обласної ради зібрався, аби обмінятися привітаннями і побажаннями. До колективу звернулися керівники обласної ради. Зокрема, голова обласного парламенту Григорій Самардак відзначив, що День місцевого самоврядування у світлі децентралізаційної реформи набув особливого значення й актуальності.

- На наші плечі сьогодні лягає особлива відповідальність за розвиток територій області. Тому, відзначаючи це свято, я бажаю вам, дорогі колеги, виваженості і мудрості у роботі, відповідальності перед громадою, і, звичайно ж, злагоди і добробуту, щоб у ваших домівках і на робочих місцях було затишно. Порозуміння всім нам і роботи на благо всієї нашої запорізької родини! – сказав Григорій Самардак і зазначив, що перед працівниками органів місцевого самоврядування сьогодні стоїть чимало актуальних викликів і завдань. І тільки спільними зусиллями вдасться досягти мети – розвитку і розквіту Запорізького краю.

Голова обласної ради вручив працівникам виконавчого апарату нагороди з нагоди свята. Також ряд нагород працівники облради отримали від Запорівзької облдержадміністрації і обкому профспілки працівників державних установ. Їх вручила голова обкому Ганна Федорченко.

Дата публікації: 
07.12.2017