Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області забезпечує мільйонні відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів

Протягом січня-лютого 2019 року Управління Східного офісу Держаудитслужби  в Запорізькій області забезпечило відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 10,4 млн грн. Зокрема, до бюджетів та підприємств надійшло 6,4 млн грн, відшкодовано 3,1 млн грн незаконних витрат в бюджетних установах та організаціях, понад 905 тис. грн нецільових витрат державних ресурсів.

За вчинені фінансові порушення 3 посадові особи перевірених об’єктів притягнуті до адміністративної відповідальності. До установ, які допустили порушення бюджетного законодавства, застосовано 6 заходів впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшено бюджетні асигнування.

За переданими матеріалами заходів державного фінансового контролю,  правоохоронні органи розпочали 3 досудові розслідування. Притягнуто до  дисциплінарної відповідальності 5 посадових осіб.

Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій за підсумками контрольних заходів прийняли 9 управлінських рішень та, за результатами державних фінансових аудитів, врахували 22 пропозиції.

Окрім того, попереджено порушень законодавства у сфері закупівель на  суму 39 млн грн. Зокрема, відмінено 17 процедур закупівель та розірвано 4 договори.

Сьогодні перед аудиторами стоять важливі завдання з проведення заходів державного фінансового контролю, тож колектив Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області зацікавлений у посиленні кадрового потенціалу і чекає на фінансових інспекторів та аудиторів. У колективі панує доброзичлива атмосфера, створені комфортні умови для роботи, є можливість для кар’єрного зростання, офіційна стабільна і гідна зарплата, є так званий соціальний пакет. Тож якщо економіст-бухгалтер шукає саме такі умови праці і його цікавить робота аудиторів і фінансових інспекторів, - приходьте в Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області.

Адреса: м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 129, з 9 до 18 години.

Прес-служба Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області

 

Дата публікації: 
11.03.2019