Українська Асоціація обласних та районних рад проведе у Запоріжжі фаховий тренінг

Протягом березня в 9 областях України відбудуться фахові майстерні для представників місцевого самоврядування, які запроваджуються в  рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) та реалізуються  Асоціацією міст України в партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад. 15 березня одноденні навчання відбудуться у Запоріжжі.

Кожному регіону проводитимуть заходи за визначеними місцевим самоврядуванням темами, зокрема бюджетна політика, освіта та медицина.

Програма навчань передбачає обговорення проблемних питань та шляхи їх вирішення. Також аналізуватиметься нормативно-правова база на предмет практичного застосування законів та підзаконних актів.

Фахові майстерні проводитимуться в інтерактивній формі, де учасники після презентованої теми, матимуть змогу поставити питання модератору, подискутувати та обмінятися враженнями.

Організатори запрошують представників  місцевого самоврядування, депутатів обласної ради, службовців обласної та районних рад  Запорізької області взяти участь у тренінгу, зареєструвавшись   за номером телефону – 044-484-05-64, або електронною поштою  uaror@ukr.net.

Детальна інформація про графік та систему проведення навчань – в інфографіці.

Дата публікації: 
05.03.2018