У Запорізькій обласній бібліотеці для юнацтва написали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

Щороку у День української писемності та мови «Українське радіо» організовує унікальну акцію – Радіодиктант національної єдності. Українці з усього світу можуть долучитися до написання, налаштувавши о 12:00  свої приймачі на потрібну хвилю або слухаючи трансляцію в Інтернеті.

Комунальний заклад «Запорізька обласна бібліотека для юнацтва» Запорізької обласної ради цього року організувала на своїй базі майданчик для написання диктанту. Тож, у визначений час у затишній залі зібралися співробітники та читачі бібліотеки, слухачі Безкоштовних курсів української мови та учні ЗОШ №20. У святковому передчутті, сповнені наснаги та завзяття, учасники чекали на прямий ефір. Диктував текст український педагог, лінгвіст, радіоведучий Олександр Авраменко. До останнього моменту ніхто не знав, яку тему обрав цього року пан Олександр. А диктант мав назву «Наші пісні».

Учасники зауважили, що текст був не дуже складним, однак деякі сумніви вони все-таки мають.

Після написання диктанту всі роботи були надіслані на перевірку до Києва. Тепер чекаємо на результати.

Сімнадцятий рік поспіль акція об’єднала українців усього світу – до написання долучилися навіть у Китаї. Тож, недаремно гасло цьогорічного радіодиктанту було таким: «Нас – багато. Ми – різні. Але нас всіх об’єднує спільна мета». І йдеться тут не лише про перевірку знань з граматики, а й про засвідчення своєї громадянської позиції, бо знати українську мову – обов’язок кожного українця.

Дата публікації: 
12.11.2017