У Запоріжжі туристичний потенціал представили гості з різних куточків України

Традиційно цими травневими днями у Запоріжжі пройшов туристичний фестиваль «Запоріжжя – місце щастя». В його рамках у мальовничому Вознесенівському парку біля каскаду фонтанів «Райдуга» свій туристичний потенціал презентували гості з багатьох областей України, в тому числі Волинської, Закарпатської, Запорізької, Кіровоградської, Київської, Полтавської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Херсонської…
До гостей фестивалю і земляків звернулися з привітаннями і побажаннями яскравих вражень і нових відкриттів керівники Запорізької обласної ради, облдержадміністрації, обласного департаменту культури, туризму, національностей та релігій, міської ради й асоціації нацменшин Запорізької області.

- Щиро дякуємо організаторам цього фестивалю за надану територіям нашої області й України можливість показати свої території й привабити туристів. Дякуємо гостям з інших областей і бажаємо незабутніх вражень від перебування на нашій славній запорізькій землі. І особливі слова подяки – територіям нашої області, представникам об’єднаних територіальних громад, представникам музеїв, садиб, краєзнавчих центрів, представникам туристичного бізнесу, які зібралися тут, аби представити туристичну, культурну, соціально-економічну міць нашого Запорізького регіону, - звернувся до учасників фестивалю перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков.

До слів вітань і побажань приєдналися й інші гості фестивалю й керівництво області і міста. А далі свій турпродукт презентували представники туристичного бізнесу – туристичні фірми, заклади розміщення та харчування, заклади дозвілля, представники закладів культури – музеї й заповідники, представники національних товариств області, представництва зелених садиб, представники спортивного туризму та екстремального відпочинку, а також народні майстри.

До слова, на цьогорічному Запорізькому туристичному фестивалі можна було не тільки гарно відпочити, але й замовити тур «з перших рук», придбати сувеніри, дізнатися багато цікавого про туризм в Україні та регіоні, набути необхідних ділових контактів та багато іншого.
До того ж, для учасників фестивалю організовано інформаційний тур на узбережжя Азовського моря. Його учасники відправилися до Кирилівки, де їм презентують кращі літні пропозиції 2018-го року, готелі, бази відпочинку та заклади харчування Азовського узбережжя. Учасники туру дізнаються, як вдало поєднати відпочинок на морі з насиченими екскурсійними програмами.

Дата публікації: 
12.05.2018