У Запоріжжі стартував «Кінотріумф.ZP»

У Запорізькому інституті економіки й інформаційних технологій урочисто стартував четвертий обласний кінофестиваль патріотичного спрямування для учнівської молоді «Кінотріумф.ZP», організаторами якого виступили комунальний заклад «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради та Запорізький інститут економіки й інформаційних технологій за підтримки управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

В урочистостях узяв участь керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко.

-Сьогодні починається новий цікавий, насичений етап у вашому житті. Ви маєте нагоду проявити себе у створенні фільмів, - звернувся до учасників кінофестивалю Володимир Володимирович і згадав минулорічний фестиваль, і деякі із творів вихованців запорізьких навчальних закладів, які справили яскраве, незабутнє враження на глядачів. – Ви всі різні, у вас різні цілі й амбіції. Я ж бажаю вам сміливості й креативності – не бійтеся і беріться за найсміливіші проекти. Вдалих вам фільмів і зичу знайти той образ, персонаж, який буде найбільше передавати ваші емоції й відповідати вашому характеру!

Учасники кінофестивалю приймали вітання і побажання й від інших почесних гостей. А далі п'ятнадцять команд учнівської молоді з навчальних закладів усіх типів залежно від досвіду участі у фестивалі розподілилися за лігами -  Лігою дебютантів, Прем’єр-лігою й Лігою лауреатів. І, зрештою, пройшло жеребкування, в ході якого команди визначилися з жанрами фільмів, які вони будуть створювати і тим самим здійснювати головну ідею кінофестивалю – доводити, що Україна - це країна можливостей, у якій можна відчути себе справжніми кінозірками. Єдине, що для цього потрібно, - це бажання і вміння працювати в команді та наснага передати у колективній творчості любов до України, її народу, любов до власного навчального закладу.

Після урочистої частини Володимир Подорожко ознайомився з сьогоднішніми умовами навчання у Запорізькому інституті економіки й інформаційних технологій, а також привітав учасників майстер-класу від команди «Заинька», які зібралися у бібліотеці інституту.

Відділ комуніакацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
05.11.2018