У реабілітаційному парку на острові Хортиця висадили дубову алею

На схилах Дніпра, в районі майбутнього реабілітаційного парку, з’явилось 12 червоних дубів. Процес із висадки молодих пагонів взяли на себе депутати Запорізької обласної ради Єгор Семенков, Владислав Марченко, Людмила Любім, Ярослав Криль та Роман Кузьменко. За допомоги студентів факультету ландшафтного дизайну комунального вищого навчального закладу «Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія» Запорізької обласної ради вони облаштували ямки під майбутні розкидисті дерева, зробили лунки та виконали інші необхідні для здорового росту дерев процедури.

Як наголосив перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков, сьогоднішня висадка дерев – це частина комплексної стратегії з озеленення реабілітаційного парку на острові Хортиця.

Загалом, цього року на озеленення територій області з обласного бюджету було виділено кілька мільйонів гривень. Зокрема, на заходи з озеленення території Національного заповідника «Хортиця» з обласного екофонду виділено 1,5 млн. грн.. На створення захисних лісових насаджень на еродованих землях – 6,4 млн грн..

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
06.11.2018