У молодіжному центрі Запорізької області новий керівник

Колективу комунального закладу «Запорізький обласний центр молоді» Запорізької обласної ради офіційно представили новопризначеного керівника – Інну Скороходову.

Заступник голови облради Владислав Марченко звернувся до колективу Центру:

- Сьогодні ми маємо нового керівника. Ми маємо об’єднати зусилля заради розвитку нашого закладу. Бажаю вашій команді єдності задля максимальної ефективності роботи. Обласна рада й надалі підтримуватиме центр молоді, ми налаштовані розвивати його, він наразі є найбільшим в Україні, а ми повинні зробити його й найкращим. Новому керівнику бажаю надалі працювати відповідально, плідно та крокувати далі.

Владислав Марченко подякував Ярославу Храпському, який виконував обов’язки керівника якісно та на класово новому рівні. Начальник управління молоді, спорту та фізичної культури облдержадміністрації Наталія Власова також подякувала заступнику директора центру молоді за відмінну співпрацю, цікаві молодіжні заходи, які проводилися центром протягом останнього півріччя. Новому ж керівнику Наталія Власова побажала прийняття зважених рішень та зарекомендувала її колективу  як людину відповідальну, з добрими організаційними навичками, яка вміє працювати.

Інна Скороходова подякувала депутатському корпусу обласної ради за довіру, профільному управлінню облдержадміністрації – за підтримку.

- Ми знаємо проблемні питання, ми знаємо сильні сторони закладу. Колектив центру молоді – одна потужна команда. Впевнена, що разом ми зможемо вивести центр на новий потужніший рівень, - переконана Інна Скороходова.

Колектив центру привітав свого нового керівника з призначенням та побажав успіхів на тепер вже спільному шляху.

Дата публікації: 
14.05.2018