У місті дніпроруднінських гірняків презентовано новий спортивний об’єкт

У місті Дніпрорудному, що у Василівському районі, відкрито багатофункціональне ігрове поле. Це – подарунок мешканцям міста від акціонера Запорізького залізорудного комбінату компанії Minerfin a.s. (Словаччина).

Присутній на відкритті об’єкту перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков висловив подяку компанії Minerfin a.s. за інвестування в спортивний майданчик для містян від голови облради Григорія Самардака та депутатів облради.

- Відкриття сьогодні поля для міні-футболу, яке також може використовуватися й для волейболу, - чудовий крок вперед для розвитку міста. Зауважу, що депутати облради, закріплені за містом, направляють кошти свого депутатського фонду на розвиток території. Адже дніпрорудненці, які вкладають свою працю в економіку регіону, важливі для депутатів обласної ради й мають відчувати турботу обласної ради. Приміром, цього року на закупівлю комунальної техніки для міста виділено близько 20 млн.грн., - відзначив Єгор Семенков.

Перший заступник голови Запорізької обласної ради зауважив, що мешканці, суспільство, інвестори, влада мають бути єдиними, бо тільки так можна збудувати міцну країну.

Заступник голови правління – фінансовий директор ПрАТ «ЗЗРК» Альберт Косегі, відповідаючи на питання щодо вибору саме такого спортивного напрямку, зауважив, що перед початком будівництва поля був запит саме на міні-футбольне поле через популярність цього виду спорту в Дніпрорудному. Альберт Косегі додав, що компанія Minerfin завжди підтримує спортивні ініціативи працівників підприємств та висловив побажання, щоб поле користувалося попитом протягом всього року.

Ігрове поле з освітленням та трибунами призначено для міні-футболу, однак може трансформуватися й у волейбольний майданчик. Розмір поля складає 46х29 м, покриття – штучна трава з дренажною системою. Нове поле відкрили на території санаторію-профілакторію «Гірняк» ПрАТ «ЗЗРК», де також встановлені майданчики для інших видів спорту, тренажери. Вхід на дані об’єкти вільний – спортивним комплексом мають можливість користуватися усі мешканці міста.

 

 

Дата публікації: 
17.07.2017