У Дніпрорудному презентували комунальну техніку, придбану за кошти обласного бюджету (ФОТО + ВІДЕО)

Голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак та перший заступник голови обласної ради Єгор Семенков взяли участь у виставці комунальної техніки в місті Дніпрорудне, яку було придбано наприкінці 2017 року. З них 7 одиниць – коштом обласного бюджету.

За словами Дніпрорудненського міського голови Юрія Коробова, техніка для прибирання снігу, вивезення сміття, проведення інших комунальних робіт була вкрай застарілою і потребувала заміни. Для вирішення питання були залучені кошти обласного та міського бюджетів.

Зокрема, з обласного бюджету  на закупку необхідної техніки для потреб міста Дніпрорудне було виділено понад 10 млн. грн. Їх направили  на придбання бульдозера, екскаватора-навантажувача, сміттєвоза, контейнерів для збору сміття та ін.

Участь в огляді техніки для потреб комунальної галузі міста Дніпрорудне  взяли також голова Василівської обласної ради Денис Калінін, керівники Запорізького залізорудного комбінату, депутати обласної ради, які представляють інтереси території в обласній раді, – Віталій Хрол та Володимир Усатий.

Голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак запевнив дніпрорудненців у тому, що обласна рада і в подальшому підтримуватиме території області.

- Запорізька обласна рада – партнер у розвитку всіх територій нашої області, – зауважив голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак.

Перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков відзначив, що окрім закупленої техніки, Дніпрорудне отримає фінансову допомогу з обласного бюджету на благоустрій міста.

- У 2017 році Запорізька обласна рада виділила 25,7 млн.грн. вже на поточний рік для проведення ремонтних робіт, зокрема, й дорожнього покриття. Це ще один конкретний внесок депутатів Запорізької обласної ради, державної влади в благоустрій Дніпрорудного, як сучасного європейського міста. Хочу побажати, щоб містяни, комунальні служби із задоволенням користувалися цією технікою, виконували всі роботи вчасно й дійсно показали, що техніка використовується на всі 100%, - зауважив Єгор Семенков.

 

Дата публікації: 
05.01.2018