У день заснування Національної поліції Запорізькі правоохоронці розказали про зниження рівня злочинності в області

В суботу, 5 серпня,  на площі Фестивальній відбулися урочистості з нагоди другої річниці з дня заснування Національної поліції України. Запорізьких правоохоронців привітали зі святом, вручили заслужені нагороди, а для жителів міста влаштували виставку спецтехніки.

З Днем заснування привітав  особовий склад начальник Головного управління Національної поліції в Запорізькій області, полковник поліції Олег Золотоноша. Він зазначив, що завдяки сумлінній роботі правоохоронців, за результатами першого півріччя поточного року в регіоні  знизився рівень злочинності.

- Багато критиків та песимістів вважали цю реформу провальною, але ми можемо сказати, що реформа відбулася, - підкреслив Олег Золотоноша, - Кожного дня ми виконуємо свій обов'язок по забезпеченню правопорядку на території області. Я дякую вам за добре проведену роботу у першому півріччі 2017 року, вперше за декілька років нам вдалося стабілізувати криміногенну обстановку на територіях області, про що свідчить зниження рівня злочинності на 23%.

Голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак у вітальному слові відзначив, що з перших днів заснування Національно поліції обласна рада підтримувала реформу. На виконання Закону України про Національну поліцію, Запорізька обласна рада першою в Україні  розробила і ухвалила спеціальний порядок обрання представників громадськості до складу комісії Національної поліції. Це дозволило в стислі строки, на демократичних засадах, під час відкритого голосування обрати до цієї комісії представників громади.  З цього, власне і розпочалася робота по формуванню кадрового складу Національної поліції України в Запорізькій області. В 2017 році обласний депутатський корпус також ухвалив регіональну програму по забезпеченню правопорядку і безпеки громадян, яка передбачає фінансування з бюджету області таких проектів, як реконструкція адміністративного приміщення патрульної поліції, придбання устаткування для ГУ Національної поліції в Запорізькій області тощо. Програма розроблена на 5 років.

- Хочу підкреслити, що обласна рада завжди буде надійним партнером для Національної поліції, адже нам разом належить вирішувати найголовнішу задачу, яка стоїть сьогодні перед нами: повернення довіри людей до влади, - зауважив голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак. - Я бажаю вам, аби ви несли службу під мирним небом. Міцного здоров'я і нових, позитивних здобутків у роботі.  

За високі досягнення у професійній діяльності та заслуги перед Запорізьким краєм голова Запорізької обласної ради вручив кращим поліцейським області почесні відзнаки.

Після урочистостей запоріжці оглянули  поліцейську техніку, зразки озброєння та обмундирування правоохоронців. А для дітей організували конкурс на знання ПДР.

Дата публікації: 
05.08.2017