У день професійного свята запорізькі металурги звітували про перспективи розвитку та модернізацію виробництва

Урочисті збори з нагоди Дня металургійної та гірничодобувної промисловості відбулися у ПК “Дніпроспецсталь” та ПК “Металургів”. Відзначали свято, говорили про успіхи у виробництві та вручали нагороди кращим представникам в професії, трудові колективи двох потужних комбінатів - ПАТ “Дніпроспецсталь” та ПАТ “Запоріжсталь”.

Привітав заводчан зі святом і голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак. Він зазначив, що успіхи запорізьких металургів - приклад того, що Запорізький край багатий талантами, людьми працьовитими та самовідданими своїй професії.

- Металургійна галузь в нашому місті відома славетними традиціями. Адже саме представники цієї важкої професії піднімали економіку та міць Запорізької області і всієї держави, відновлювали місто після другої Світової війни, зробили свій внесок у збереження миру в нашому регіоні три роки тому і роблять усе можливе для своєї країни зараз, - підкреслив голова обласної ради. - Крім того, металурги славні своїми династіями, з покоління в покоління передаючи любов до своєї професії, до рідного міста, до України. І на майбутнє бажаю вам продовження славних традицій, помноження успіхів у виробництві, розвитку підприємствам і кожному з вас, міцного здоров'я та мирного неба над головою, - побажав  заводчанам  Григорій Самардак.

До трудових колективів зі словами привітання звернулися також керівники, відзначаючи у своїй виступах успіхи запорізьких металургів. Так, виконуючий обов'язки генерального директора ПАТ “Дніпроспецсталь” Віталій  Корнієвський позитивно відмітив прийнятий нещодавно закон про подовження квот на експорт металобрухту. За його словами, це дозволяє говорити про перспективи в галузі, зростання виробництва і в наступному році. Генеральний директор ПАТ “Запоріжсталь” Ростислав Шурма привітав працівників заводу із завершенням модернізації доменної печі. Він також підкреслив, що в подальшому підприємство продовжить інвестиції у модернізацію виробництва.

За вагомий внесок у розвиток галузі, багаторічну плідну працю та з нагоди професійного свята голова Запорізької обласної ради вручив заслужені нагороди та відзнаки кращим працівникам цих двох підприємств.

Дата публікації: 
17.07.2017