У центру «Грані» новий керівник

Комунальний заклад «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» Запорізької обласної ради зустрів свого випускника Сергія Богданова як новопризначеного керівника центру.

Виконуючому обов’язки директора Михайлу Еделю, який присвятив понад 40 років трудового шляху центру «Грані», заступник голови облради Владислав Марченко подякував за працю та  чисельні здобутки, яких вдалося досягти колективу та учням закладу за керівництва Махайла Григоровича.

- Ми пишаємося тим, що зробив Михайло Григорович за ці роки. Ваш внесок в центр неоцінений і таких закладів в Україні немає. Сподіваюся, що ви та ваш досвід допомагатиме колективу та новому директору  досягати ще більших успіхів. Сергій Богданов прийшов на посаду з амбітними планами, які розвиватимуть та модернізуватимуть заклад, - висловив переконання Владислав Марченко.

Сергій Богданов став переможцем конкурсу на зайняття посади керівника центру, а на квітневій сесії депутатський корпус обласної ради затвердив його призначення.

Під час офіційного призначення керівники центру та обласної ради обговорили основні виклики та завдання на найближчий час для подальшого розвитку «Граней», а саме - оновлення матеріально-технічної бази, приведення до кращого стану приміщення та прилеглої території тощо. 

Дата публікації: 
15.05.2018