Студенти Запорізької області активно почали відзначати День захисника України

Запорізька обласна рада в особі депутата облради Ірини Вишнякової та керуючого справами виконавчого апарату Володимира Подорожка привітала учасників обласної національно-патріотичної акції для студентів ВНЗ «Запорозька слава», присвяченої Дню захисника України.

Звертаючись до представників 11 команд, які цього року беруть участь в акції, Володимир Подорожко відзначив символічність проведення початку акції на святому для кожного українця місці – колисці української державності.

- Саме тут зароджувалась наша державність, тут наші пращури-козаки виборювали незалежність для майбутніх поколінь. Хочу, щоб кожен з вас усвідомив, що українці завжди вважались непереможною та вольовою нацією. Сьогодні наша держава переживає надскладні часи, тож ми повинні бути єдиними в прагненні зробити Україну демократичною, європейською та процвітаючою державою. Це обов’язок кожного з вас, і лише разом ми зможемо досягти кінцевої перемоги, - сказав Володимир Подорожко та від голови облради Григорія Самардака й депутатського корпусу облради побажав молодим активістам отримати незабутні враження від акції, міцного козацького здоров’я, незламності духу та лише гарних результатів.

Депутат облради Ірина Вишнякова побажала кожному з учасників бути взірцем мужності та відваги для свого покоління.

- За вами наше майбутнє. Продовжуйте бути цілеспрямованими, талановитими та наполегливо працювати над собою, - Сказала Ірина Вишнякова та побажала, щоб акція «Запорозька слава» мала для кожного позитивний ефект на довгі роки життя.

Довідково. Акцію «Запорозька слава» з 2015 року проводить комунальний заклад «Обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради за підтримки управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації. Акція об’єднує активну молодь, студентів коледжів Запорізької області, з метою виховання юнаків та дівчат на найкращих прикладах мужності та звитяги борців за свободу та незалежність України як з історичного минулого, так і захисників, які сьогодні відстоюють суверенітет та територіальну цілісність держави у боротьбі із зовнішньою агресією.

Дата публікації: 
06.10.2017