Спорт єднає: депутати обласної ради допомогли обладнати тренажерний зал (Відео)

У спортивному клубі селища Балабине відкрили тренажерний зал, обладнання для якого допомогли придбати депутати обласної ради Владислав Марченко, Світлана Абдурахманова, Дмитро Майстро та Микола Барзіон. Допомогу спортивному клубу селища надав також голова обласної ради Григорій Самардак – частину коштів депутатського фонду він направив на придбання  спеціального покриття для тренування. 

За словами Балабинського селищного голови Володимира Сосуновського, місцевий клуб культури та спорту відвідують близько 170 хлопців та дівчат, які опановують такі види спорту, як бокс та тхеквондо, а також спортивні танці. Всі вони беруть активну участь у різноманітних змаганнях. Більше того, Балабине приймає Всеукраїнський турнір з боксу, що свідчить про те, що дитячий спорт у селищі розвивається і має подальші перспективи.

Відтепер приєднатися до спортивної молоді та прибічників здорового способу життя можуть всі охочі жителі с. Балабине. Адже окрім ринга для боксу та татамі для боротьби, у селищному спортивному клубі є й сучасні тренажери.

Вітаючи місцеву дітвору та жителів селища із відкриттям тренажерного залу, заступник голови обласної ради Владислав Марченко підкреслив, що для покупки спортивного приладдя депутати різних фракцій об’єднали свої депутатські фонди.

- Це є спільна праця депутатів майже від всіх фракцій обласної ради, що свідчить про те, що спорт єднає всіх, він поза політикою - наголосив  заступник голови обласної ради Владислав Марченко. – Бажаю юним спортсменам подальших успіхів і нових перемог!

Присутні на відкритті депутати та гості побажали, аби вкладені у відкриття тренажерного залу сили повернулися до Балабиного спортивними звершеннями та нагородами юних спортсменів. 

Дата публікації: 
13.09.2017