Спільний міжнародний проект CERTOUR II дозволить підвищити конкурентоспроможність зелених садиб Запорізької області

Запорізькі підприємці, які працюють в мікро-, малому та середньому бізнесі в агротуристичному секторі можуть підвищити свою конкурентоспроможність. На території Запорізької області розпочинає свою роботу CERTOUR II – європейський проект, який допомагатиме запорізьким бізнесменам втілювати управлінські інструменти та методи на своїх підприємствах.

- Цінності проекту додає транснаціональна співпраця. Адже партнерами CERTOUR II є муніципалітет міста Ксанті (Греція), муніципалітет міста Щіле (Туреччина), муніципалітет міста Констанца (Румунія) та громадська організація Development Principles Єреван (Вірменія), - зазначив генеральний директор Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області Володимир Степаненко.

На реалізацію проекту буде направлено 138,5 тис. євро грантових коштів. Ще близько 11 тис. євро (в гривневому еквіваленті) – внесок громади Запорізької області.

- Для Запорізької обласної ради  розвиток зеленого туризму є пріоритетним напрямом роботи. Тому, виділяючи кошти з обласного бюджету, депутати розраховують на економічний ефект для розвитку агротуризму і туристичної привабливості для регіону, - зазначила депутат Запорізької облради, голова постійної депутатської комісії з питань економічного розвитку, інвестицій, регуляторної політики та підприємництва Запорізької обласної ради Людмила Любім під час інтерв`ю в Медіа-центрі Запорізької обласної ради.    

До речі, на сьогодні сертифіковано якість послуг 40 зелених садиб Запорізької області.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
17.12.2018