Школярів залучають до вивчення історії України з допомогою гри

Обласний центр патріотичного виховання молоді організував черговий турнір з настільної гри «Сто років Української революції». В ньому взяли участь 12 команд з 12 шкіл Запоріжжя, які продемонстрували чудові знання з історії державотворення.

Учасників турніру, який проходив в КЗ « Обласний  центр молоді», надихнув на перемогу керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко.

-Історія рухається по спіралі і раз на сто років, історичні події повторюються. Сьогодні Україна перебуває в складній ситуації, але важливо розуміти, що ніхто крім нас не вирішить долю нашої держави. Важливо знати історію рідної країни, аби не повторювати помилки минулого та бути активними творцями сучасної держави, - зауважив Володимир Подорожко й закликав школярів долучатися до державотворення, до процесів, які відбуваються у місцевому самоврядуванні.

За правилами настільної гри, команди пройшли жеребкування, під час якого визначилися суперники першого етапу, в подальшому – на ігровому полі зустрілися найсильніші учасники. Настільна гра схожа на більшість з подібних розважальних ігор, в яких черговий рух клітинами визначається за кольором ігрового кубика. А переможцем стає той, хто дістається до фінальної клітини першим. Але результативність кожного руху по ігровому полю визначається правильними відповідями на запитання ведучого гри.

Гру створено за матеріалами Українського інституту національної пам’яті.

 

Дата публікації: 
22.09.2018