Щорічний бал вдесяте об’єднав волонтерів Запорізької області

Святковий захід з нагоди 10-річного ювілею Всеукраїнського волонтерського руху «Твори добро, Україно!» відбувся напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю та Міжнародного дня волонтера.

Організатор заходу, директор Запорізького благодійного фонду «Єврейський центр Мазаль ТОВ» Інеса Носенко з вдячністю згадувала про всіх, хто долучався до діяльності організації протягом 10 років.

- В оточенні вас, волонтерів з різних напрямків, відчуваєш ваше піклування та безмежне добро! Нашому волонтерському руху – 10 років! І ми, слідуючи за щорічною традицією, влаштували бал! Особливо приємно почути відео- привітання від хлопців та дівчат, разом з якими ми розпочинали цей рух в Запоріжжі, а зараз вони вже з-закордону продовжують творити добро й допомагати нам, - сказала Інеса Носенко.

Керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко вручив відзнаки обласної ради волонтерським організаціям Запорізької області Клубу «Рівні можливості», Клубу літніх людей «Золотий вік», Дискусійному клубу «Атмосфера», Клубу  аніматорів-волонтерів «ХАГ САМЕАХ», Волонтерському центру «твори добро, Україно!», і зауважив наступне:

- Знаходячись серед вас, відчуваєш нереальну атмосферу згуртованої щирості та добра. Відзначати перший вагомий ювілей – 10 років – почесно, але це привід не тільки озирнутися назад, а й привід розпланувати подальші добрі справи. Єдине, що ми залишимо після себе – це пам'ять та наші діти, і саме пам'ять про наші добрі вчинки, змінені долі інших, врятовані життя. Кожен з вас – це Людина з великої літери, доброю душею, відкритим чистим серцем. Бажаю кожному з вас здоров’я, а волонтерському руху – подальшого руху вперед, реалізації найамбітніших волонтерських проектів.

Волонтер «Твори добро, Україно!» Олександра Бут розповіла, що у центру є багато напрямків роботи з людьми різного віку, які опинилися  у різних ситуаціях. Волонтерський центр проводить як разові акції, так має і постійно діючі проекти. Олександра, зокрема, найбільше бере участь у допомозі дітям та задіяна у клубі аніматорів-волонтерів «ХАГ САМЕАХ».

- Я дуже люблю дітей і хочу їм допомагати. Дуже хочу, щоб кожна дитина у світі знайшла сім’ю, - поділилася своїм бажанням Олександра Бут.

Під час заходу виступали творчі колективи палацу культури «Металургів», клубу аніматорів-волонтерів, волонтерського центру «Твори добро, Україно!». Учасники балу залюбки провели час у великому дружньому колі, пліч-о-пліч з людьми, з якими вони творять добро у рідному Запоріжжі та Україні.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
03.12.2018