Рятівників Запорізької області відзначили нагородами з нагоди професійного свята

Урочистості з нагоди Дня рятівника України відбулися в концертній залі обласного музично-драматичного театру ім. В.Г.Магара за участі представників обласної та міської влади, колективу працівників та ветеранів підрозділів ДСНС й громадськості.

Присутнім зачитали привітання від Голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій генерал-лейтенанта служби цивільного захисту Миколи Чечоткіна, який подякував усім, хто присвятив своє життя  героїчній місії – порятунку життя.

«Переконаний, завдяки плідній праці, фаховим знанням та безцінному досвіду ми всі разом досягнемо нашої спільної великої мети – миру, добробуту й злагоди в Україні. Зичу міцного здоров’я, родинного затишку, благополуччя та невичерпної енергії на нові звершення на благо нашої держави», - було зазначено у привітанні Миколи Чечоткіна.

Начальник Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області  генерал - майор служби цивільного захисту Олексій Лепський відзначив, що рятувальники – це сильні та відважні люди, які за покликом душі і серця обрали шляхетну та ризиковану професію, що вимагає від них безмежного запасу міцності, щоденної мужності та справжньої відваги.

-За кожним врятованим життям, перемогою над стихіями стоять ваші честь, високий рівень підготовки, відданість справі й вірність обов’язку. Ваша професія заслуговую найвищої суспільної поваги. Дякую вам за службу, за те, що ви робите для забезпечення безпеки громадян України, а також за самовідданість і вірність обов’язку. Бажаю міцного здоров’я, сил і мужності, розуміння й підтримки в родинах. Бережіть себе і продовжуйте вірну службу нашій почесній справі, - побажав колегам Олексій Лепський.

Перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков привітав присутніх від імені голови обласної ради Григорія Самардака та депутатів облради.

-«Запобігти. Врятувати. Допомогти» - це дійсно ті принципи, з якими ви кожен день виходите на роботу для того, щоб кожен мешканець Запорізької області почувався впевнено. Безумовно на такій надважкій та відповідальній роботі необхідно бути сильним не тільки фізично, а, в першу чергу, морально. Саме тому я впевнений, що серед вас немає «випадкових» людей – всі робили свій вибір та слідують за покликом. Ваше свято – гарна можливість подякувати вам  від кожного мешканця Запорізької області, саме ви забезпечуєте спокійний сон всіх запоріжців, - сказав перший заступник голови обласної ради.

Єгор Семенков наголосив, що Запорізька обласна рада підтримує рятівників Головного управління ДСНС у Запорізькій області не тільки на словах – так, минулого року за кошти обласного бюджету було придбано каски, спеціальні костюми та дихальні апарати для співробітників Служби. Він додав, що облрада підтримує підрозділ постійно, зокрема, в рамках діючої програми покращення матеріально-технічної бази органів Міністерства надзвичайних ситуацій, і цього року передбачається виділення коштів для того, щоб зимовий період вдалося пройти безпечніше.

-Бажаю вам злагоди, впевненості, здоров’я, добробуту у ваших домівках. Хай вам щастить в усьому!, - побажав працівникам ДСНС Єгор Семенков та вручив відзнаки Запорізької обласної ради.

Окрім тих, хто обрав шлях рятівників як професійний, нагороди отримали мешканці Запорізької області, які проявили мужність та героїзм під час надзвичайних ситуацій у повсякденному житті.

Урочистий захід супроводжувався концертною програмою народної артистки України Інна Гапон й вокально-інструментального ансамблю «Лейся песня!».

 

Дата публікації: 
13.09.2018