Розвиток аграрної галузі – один з пріоритетів в стратегії розвитку Запорізької області, - Григорій Самардак

Запорізька торгово-промислова палата відкрила новий виставковий сезон спеціалізованою виставкою «АгроТехСервіс-2018». Учасників заходу та гостей області привітав голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак.

Вітаючи учасників  17-тої спеціалізованої виставки, він підкреслив, що подальший розвиток АПК в регіоні вбачає у збільшенні кількості підприємств з перероблення сільгосппродукції.

  • Частка сільгосппродукції в структурі експортного виторгу країни  вже становить понад 40%, це добрий показник, але нам необхідно також звернути увагу на перероблення, створення нових підприємств з доданою вартістю. Адже це створить і додаткові робочі місця, і надходження до бюджету. Саме такий напрямок розвитку АПК сьогодні має бути пріоритетом, - підкреслив очільник обласного парламенту.

Григорій Самардак відзначив, що з кожним роком збільшується кількість учасників виставки, зокрема, українських виробників сільгосппродукції, спеціалізованої техніки.  Він побажав аграріям Запорізької області та гостям регіону успішного початку  сезону, вдалих контрактів та подальшого розвитку. Окремо, він  подякував організаторам  виставки «АгроТехСервіс - 2018», Запорізькій торгово-промисловій палаті, за надані можливості для обміну досвідом та обговорення  нагальних питань галузі.

Цього року у  спеціалізованій виставці «АгроТехСервіс»  беруть участь понад 90 підприємств з різних регіонів України. Експозиції презентують сільськогосподарську техніку та запасні частини, матеріали рослинництва та селекції, добрива та засоби захисту рослин, послуги з транспортування, зберігання та упакування продукції.

Крім того, в рамках проведення виставки заплановані тренінги, тематичні конференції та круглі столи. В одному з них, взяв участь і голова Запорізької обласної ради Григорій Самардак. Учасники круглого столу обговорили зміни у законодавстві, які стосуються галузі АПК, практичний досвід виходу на ринки ЄС, програми фінансування галузі тощо.

Дата публікації: 
13.02.2018