Робоча група вивчає питання подальшого розташування Госпіталю ветеранів війни

Робоча група з вивчення питання щодо можливої передачі об’єктів нерухомого майна із державної власності в особі Фонду державного майна України до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області для подальшого розташування комунального закладу «Госпіталь ветеранів війни» Запорізької обласної ради провела виїзне засідання.

Метою виїзного засідання став огляд майнового комплексу для подальшого моніторингу у частині визначення об’єктів, які підлягають передачі із державної власності. Робоча група, окрім ознайомлення із майновим комплексом, обговорила із керівництвом госпіталю за участю керівника санаторію «Великий Луг» фактичне та можливе використання будівель, корпусів, земельної ділянки, розташованих за адресою вул.Ленська, 45, фінансові витрати на утримання об’єктів нерухомості тощо.

За результатами роботи робочої групи, до складу якої входять представники депутатського корпусу Запорізької обласної ради та виконавчого апарату облради, голові обласної ради будуть надані висновки та пропозиції із зазначеного питання для організації його подальшого опрацювання виконавчим апаратом обласної ради та внесення на розгляд депутатам облради.

 

Дата публікації: 
02.08.2018