Рішення про перейменування смт Більмак та Більмацького району Запорізької області розглядатиметься на черговій сесії Запорізької обларади

Протягом п’яти місяців до виконавчого апарату Запорізької обласної ради надійшло 14 звернень, в тому числі колективних, від жителів Більмацького району щодо назви району. Нагадаємо, в рамках декомунізації, Куйбишевський район Запорізької області перейменовано на Більмацький.

Частина мешканців району підтримує назву селища міського типу Більмак, є й прихильники щодо її зміни. Зокрема, є лист від Більмацької районної ради з проханням прийняти рішення про перейменування смт Більмак в смт Кам’янка та направити відповідне клопотання перед Верховною Радою України про перейменування селища міського типу Більмак на селище міського типу Кам'янка.

Остаточне рішення про перейменування селища міського типу Більмак та Більмацького району Запорізької області планується до розгляду на черговій сесії Запорізької обласної ради, проведення якої заплановане на 15 грудня 2016 року.

Дата публікації: 
25.11.2016