Рідним захисників України, які загинули в зоні проведення АТО, вручили ордени

3 ордени «За мужність» ІІІ ступеня та 24 ордени «За заслуги перед Запорізьким краєм» III ступеня вручили родичам загиблих воїнів АТО в Запорізькій обласній раді.

Перший заступник голови облради Єгор Семенков та керуючий справами виконавчого апарату облради Володимир Подорожко разом з присутніми вшанували пам'ять 135 загиблих запорожців хвилиною мовчання.

Т.в.о. заступника військового комісара Запорізького обласного військового комісаріату по роботі з особовим складом Владислав Чумак звернувся до присутніх:

-  Шануємо наших захисників та вшановуємо пам'ять вже загиблих. Це люди, які народилися, жили, працювали, в кожного було своє життя, але коли на нашу землю прийшло лихо, вони встали на оборону держави. Героями не народжуються – героями стають. Щира подяка батькам та сім’ям за те, що ви виростили таких дітей, які, не вагаючись, пішли в АТО та віддали за мир найдорожче – своє життя.

Володимир Подорожко зауважив на символічності відзначення тих, хто боронив мир та спокій на нашій землі напередодні не тільки Дня захисника України, а й Дня українського козацтва та свята Покрови Пресвятої Богородиці.

- Ніхто й ніщо не поверне вам ваших рідних та запевняю, що обласна рада, громадська організація «Родина козацької звитяги» будуть робити все в інтересах родин захисників України. Приємно, що присутні діти, а ми взяли на себе зобов’язання приділяти увагу майбутньому поколінню, робити так, щоб вони почували себе в сім’ї, - сказав Володимир Подорожко  та побажав, щоб страшна цифра у 135 загиблих перестала рости й виказав впевненість у перемозі миру.

Голова громадської організації «Родина козацької звитяги» Микола Говоруха запевнив, що і обласна рада, і організація продовжить підтримувати родини воїнів та підтвердив думку присутніх родин, що спільне горе їх об’єднало та зробило сильнішими.

Єгор Семенков відзначив, що кожен, хто загинув за Україну та її незалежність, мають бути відзначені нагородами.

- Обласна рада взяла на себе зобов’язання допомагати та підтримувати сім’ї, громадські організації, які об’єднують рідних воїнів України. Жоден з загиблих за Запорізьку область та Україну не повинен бути забутим та має бути відзначений нагородами Запорізької обласної ради. Наш обов’язок - пам’ятати захисників України та допомагати сім’ям загиблих, - наголосив Єгор Семенков.

Дата публікації: 
11.10.2017