Питання профільні та сесійні. Депутати готуються до проведення позачергової сесії, розглядаючи питання порядку денного у постійних комісіях

47 питань, які включені до розпорядження про скликання позачергової сесії та профільні питання розглянули депутати під час засідання постійної комісії з питань  управління об’єктами спільної власності територіальних громад області та житлово-комунального господарства, яке відбулося під головуванням депутата облради Руслана Бойчука.

Розпочали саме з профільних питань, тож депутати заслухали доповідь начальника управління юридичного забезпечення Єгора Мороза щодо рішень які потребують розгляду на профільній депутатській комісії. Зокрема, питання передачі в оренду майна спільної власності, укрупнення КП «Фармація» за рахунок районного підприємства тощо. Єгор Мороз поінформував депутатів про підготовку спеціалістами управління нормативно-правового акту про приватизацію майна. Всі ці питання не виносяться на розгляд позачергової сесії, але потребують детального опрацювання депутатами та винесення ними відповідних пропозицій.   

Висловивши свою позицію по кожному з профільних питань, депутати заслухали доповідачів, представників профільних департаментів ОДА, по питаннях порядку денного позачергової сесії. 

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
13.03.2019