«Путівку в професійне життя» отримали цьогорічні магістри ЗНТУ

Як завжди урочисто, за участі почесних гостей та відомих випускників в Запорізькому національному технічному університеті відбулася церемонія вручення дипломів випускникам магістратури. З початком нового професійного життя студентів «машинки» привітав керуючий справами обласної ради Володимир Подорожко.

Серед магістрів ЗНТУ виявилось чимало відмінників та близько 100 стипендіатів міської програми підтримки обдарованої молоді. 25 студентів отримали посвідчення «Почесний випускник ЗНТУ». Всі вони отримали привітання від гостей свята з побажаннями реалізуватися в професійному житті та працювати на користь рідної області й своєї держави.

- Це гарний подарунок для країни – така кількість талановитих та амбіційних спеціалістів, які сьогодні отримають дипломи про завершення навчання, -  зауважив ректор Запорізького національного технічного університету Сергій Бєліков і додав, що сучасне життя диктує нові правила, за якими успішним  може бути той фахівець, який продовжує навчатися все життя, постійно підвищуючи фаховий рівень.

Вітаючи студентів із завершенням навчання, Володимир Подорожко  запросив молодь долучатися до змін в країні, працюючи в місцевому самоврядування Запорізької області. До слова, ректор вишу, Сергій Бєліков – депутат Запорізької обласної ради.

- Щиро зичу, аби переступивши поріг «машинки» ви залишилися в Україні, щоб ви працювали й очолювали промислові підприємства нашої області та долучалися до місцевого самоврядування. Дуже важливо, аби ви розуміли, що успіху можна досягти  не зв’язками, а лише своєю працею, своїми знаннями та наполегливістю. Йдіть в ногу з часом, не бійтеся помилятися, бо саме помилки роблять нас сильнішими, будьте успішними й щасливими, - сказав Володимир Подорожко. 

Церемонію вручення дипломів про завершення навчання прикрасили творчі номери випускників вишу та студентських колективів.

Запорізький національний технічний університет  бере початок зі створення  семикласного технічного училища у 1990 році і вже понад 100 років залишається флагманом сучасної технічної освіти України.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

Дата публікації: 
29.01.2019