Прикрасою Новорічно-різдвяного фестивалю в Запоріжжі стали виступи творчих колективів ОТГ

В обласному центрі з розмахом завершився обласний Новорічно-різдвяний фестиваль, до організації якого долучився колектив обласного методичного центру культури і мистецтва Запорізької обласної ради.

  У народі кажуть: «Як Новий рік зустрінеш – так його і проведеш». Запоріжці та гості міста зустрічали перші дні нового року веселими піснями та запальними танцями задля того, аби щастя та радість супроводжували нас весь час.

5 грудня від щирого серця усіх присутніх на площі Фестивальній  вітали творчі колективи закладів культури Долинської об’єднаної територіальної громади: танцювальні колективи «Стиль» та «Тріумф» Новозапорізького будинку культури, вокальний колектив «Маків цвіт» Долинського сільського клубу, також своє музичне вітання подарувала директор Новозапорізького будинку культури Галина Беспята.

Із побажаннями щодня знаходити привід для щастя та завжди відчувати себе закоханими у життя, долучилася до обласного Новорічно-різдвяного фестивалю й Широківська об’єднана територіальна громада. Талановиті вокалісти Тетяна Гладкевич та Оксана Соловей з Відрадненського центру дозвілля, Юлія Ануфрей (Лукашівський центр дозвілля) та справжні українські «запальнички», учасники «Х-Фактору» - вокальний ансамбль «Дівчата» (Ручаївський центр дозвілля) «запалили» головну святкову сцену. Справжній танцювальний флеш-моб влаштувала талановита Юлія Лущікова (Ручаївський центр дозвілля).

Жоден з присутніх не залишився осторонь від виступів творчих колективів об’єднаних територіальних громад нашої області.

6 січня дарував своє творче тепло дитячий театр пісні «GOLDEN SOUND» (керівник Марина Скоркіна) та вокальна студія комунального закладу «Палац культури «Заводський» міста Запоріжжя (керівник Володимир Полівода).

7 січня разом ВГО «Всеукраїнська федерація «Спас» (керівник Олександр Притула) запоріжці та гості міста відзначали козацьке Різдво. Це було неперевершене та унікальне святкування із прекрасними виставами вертепів, змаганнями «лава на лаву», лицарським боєм, численними майстер-класами, справжньою зимовою хуртовиною та іншими мистецькими цікавинками. До святкового концерту долучилися народний ансамбль пісні та музики «Чумацький шлях» (керівник Євген Жаворонков), чоловічий вокальний ансамбль «Бунчук» (під керівництвом Геннадія Краснікова), народна  артистка України Інна Гапон та запорізький співак Юрій Аврамець. 

І на завершення Новорічно-різдвяного фестивалю, за гарною традицією, мешканців області привітали  очільники християнських Церков.

Тож попри складні погодні умови фестиваль надав можливість творчим колективам області  продемонструвати свої таланти та подарував усім запоріжцям і гостям міста чудовий святковий настрій й натхнення на весь рік.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
08.01.2019