Пряма комунікація запоріжців із депутатами облради допомагає вирішувати актуальні життєві питання

Сьогодні учасником прямої телефонної лінії з громадянами став депутат  Запорізької  обласної  ради,  заступник голови постійної  комісії  з  гуманітарних питань Сергій Бєліков.

До депутата звертались, в більшості, представники малозахищених верств населення з міста Запоріжжя,  Якимівського,  Більмацького,  Кам’янсько-Дніпровського, Великобілозерського районів.

Заявники з Кам’янско –Дніпровського та Великобілозерського районів  просили сприяти  у проведенні ремонтних робіт в оселях, які знаходяться в аварійному стані.

Мешканці Дніпровського району міста Запоріжжя скаржилась на відключення електропостачання через відсутність електролічильників в будинках.

Все більше телефонують громадяни, які опинилися у складних життєвих обставинах та не в змозі самостійно їх подолати.

Так, дружина учасника ліквідації ЧАЕС прохала допомогти матеріально, так як чоловіку зробили дорого вартісну операцію на очах, пенсії у подружжя замалі, тому знаходяться в тяжкому матеріальному становищі.  З проханням про можливість надання матеріальної допомоги звертались декілька заявників, які є пенсіонерами. І всі вони скаржились на тяжкі умови життя, малий розмір пенсії та купу проблем.

Пряма лінія видалась напруженою та хвилюючою. Але Сергій Бєліков уважно вислухав кожного заявника, намагався підтримати кожного додзвонювача, надавав поради та рекомендації. За окремими зверненнями буде вжито відповідних заходів реагування.

До відома громадян: Поставити запитання та повідомити про проблеми усі охочі мають можливість за номером телефону: 0-800-503-508, з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 17:00. 

Графіки проведення прямих телефонних ліній у рамках проекту «Влада на зв’язку з громадськістю»  можна переглянути  на  сайтах  обласного контактного центру http://okc.zoda.gov.ua/, облдержадміністрації  http://www.zoda.gov.ua/, обласної ради   http://zor.gov.ua/

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради 

 

Дата публікації: 
07.11.2018