Провідний театр Запорізької області відзначає поважний ювілей

Сьогодні, 5 березня, Запорізький академічний обласний український музично-драматичний театр ім. В.Г.Магара відзначає свій 90-річний ювілей.

Театр завжди був дзеркалом свого часу, носієм традицій Запорізького краю, нашою гордістю і візитною карткою театрального життя.

Сьогодні тут працює професійний і злагоджений колектив, який очолює заслужений працівник культури України Володимир Миколайович Панькін .Театрали з дня у день у творчому пошуку, постійно радують глядачів новими виставами, не втомлюючись дивувати і вселяти у серця глядачів надію й віру, любов і патріотизм.

За дев’яносто років на сцені цього славного закладу культури поставлено сотні, тисячі вистав. Тут проживали творче життя сотні акторів, даруючи свій непересічний талант землякам.

Запорізька обласна рада приєднується до привітань на адресу славного творчого колективу.  Нехай ваші душі й надалі цвітуть творчістю й  прагненням знайти дорогу до глядацьких сердець! Міцного здоров’я вам, злагоди у домівках і наснаги на подальшу творчість!

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
05.03.2019