Провідні представники мас-медіа регіону стали головними героями спеціальної наради в облраді

Сьогодні до Запорізької обласної ради були запрошені працівники засобів масової інформації. Інформаційним приводом для зустрічі із представниками влади стала не сесія облради, не робочі засідання і навіть не прес-конференція. - Найкращих запорізьких фахівців своєї справи, чиєму друкованому слову і електронним повідомленням довіряють тисячі жителів Запорізької області, вітали із професійним святом – Днем журналіста.

Від імені голови Запорізької обласної ради Григорія Самардака і всього депутатського корпусу журналістів вітали перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков і депутат Запорізької обласної ради, голова постійної комісії з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності та депутатської етики, прав людини, свободи слова та інформації Ірина Вишнякова.

Під час неформального спілкування із представниками мас-медіа Єгор Семенков нагадав, що 2019-й – це рік 80-річчя Запорізької області і 60-річчя Національної спілки журналістів України і висловив своє бачення майбутнього запорізької журналістики:

- Вважаю, що журналістика повинна зменшувати функцію пропаганди і збільшувати інформаційно-аналітичне і освітнє навантаження. При тому, що Запорізька область є досить консервативною, переконаний: в нашій області повинні з’являтись нові засоби масової інформації, нові проекти, - сказав перший заступник голови Запорізької обласної ради і підкреслив, що Запорізька обласна рада завжди відкрита до комунікації із журналістами і громадськими організаціями та готова надавати публічну інформацію, яка допомагатиме розвивати суспільство і покращувати його життя.

На тому, що кожен громадянин має право знати правду, а журналісти – повинні знати її першими, наголосила депутат облради Ірина Вишнякова.

- Бажаю вам справжньої сподоби слова, прозорих механізмів в отриманні інформації, успіхів і натхнення як в професійному, так і в особистому житті, - сказала Ірина Вишнякова.

Тим, хто проявив найбільше хисту і професійних компетенцій у висвітленні життя Запорізької області, було вручено почесні нагороди Запорізької обласної ради і сувеніри.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради   

 

Дата публікації: 
06.06.2019